Cyprus - island of beauty and love / Кіпр - острів любові і краси

Kristina Yezhyzhanska's picture
Your rating: None Average: 5 (1 vote)

Кіпр...
...острів Афродіти
...острів кохання
...острів краси
...острів котів
Квітень на острові Афродіти чудовий час для подорожей і ознайомлення із цим, неймовірної краси, куточком грецької культури.
Кіпр закохує в себе надзвичайною голубизною Середземного моря. В перший день ми відвідали мис Сapo Grecko, як розповідають кіпріоти, Афродіта, грецька богиня кохання і краси, любила купатись тут. Маю сказати, що у Афродіти був хороший смак. Із мису відкривається фантастичний вид на південне узбережжя острова і гроти.
Ми орендували авто на 3 дні. Для тих хто не знає, на Кіпрі лівосторонній рух, що залишився в спадщину після Британського колоніального захоплення. Відчуття досить особливі коли сидиш «не з правильної» сторони у авто. А найцікавіше це звичайно водію, якого постійно так і манить права полоса дороги. Завбачливі кіпріоти, знаючи таку слабкість європейських водіїв, прикрасили дороги дорожніми знаками – Їдь по лівій стороні дороги! І в додаток всі орендовані авто мають червоні номерні знаки. Як жартують кіпріоти: червоний це - небезпека!
3 дні
4 найбільших міста Кіпру: Ларнака, Лімасуль, Пафос, Нікосія
750 км, сучасними швидкісними дорогами
1951 м. над рівнем моря, найвища засніжена вершина острову – Троодос
Нікосія – єдина у світі столиця, поділена між двома країнами. Турки окопували північну частину міста у 1974 році. Для відвідання турецької частини нам прийшлось проходити паспортний контроль. Турецька Нікосія це зовсім інший Кіпр, дійсно турецький. В 10 метрах від кордону ти потрапляєш в турецький базар, між вузькими вуличками видніється дах мечеті, повітря наповнене запахом кебабу і на вулицях лише чоловіки.
Загалом Кіпр захоплює, про острів можна розказувати багато починаючи храмами і мисом де Афродіта вийшла із піни морської, солоним озером із фламінго, культури різних імперій переплелись і сформували неймовірний шарм і архітектурне різноманіття. А найголовніше, на мій погляд, це гостинність кіпріотів. Вони дійсно дбають про Ваш комфортний відпочинок і щось приємне як екстра подарунок!

Javascript is required to view this map.